Нараївська гімназія Краснопільської сільської ради

Новини

День пам'яті Героїв Крут

Щороку, 29 січня, кожень українець схиляє голови перед пам'яттю про тих, хто в далекому 1918 році боронив незалежність України ціною власного життяВ п'ятницю в Нараївському ліцеї були проведено  заходи. Учитель історії Діденко О.М. розповіла про події тих кровавих років. Також переглянули документальний фільм " Бій під Крутами". Учні з зацікавленістю передивилися фільм та зробили певні висновки.

Крути - символ боротьби за незалежність України у ХХ - ХХІ ст. Подвиг крутянців, як і всіх Героїв визвольних змагань, став прикладом для захисників України в сучасній російсько-українській війні. Прикметно, що сміливість і жертовність крутянців порівнюють  зі сміливістю та витривалістю оборонців Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні.

Попри те, що за 105 років не змінився ні ворог, ні його методи війни, ми маємо реальний шанс завершити цю боротьбу. Бо наше суспільство зробило свій вибір на користь вільного демократичного розвитку власної держави. Й готове цей вибір захищати, кожен на своєму фронті - воєнному, волонтерському, історичному

 29.01.2023 | Aдмін

Вернутись назад