Нараївська гімназія Краснопільської сільської ради

Новини

День українського козацтва

 Національно-патріотичне виховання є невід’ємною складовою освітнього процесу.  
 З нагоди відзначення  Дня захисників і захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва з метою виховання дітей у дусі патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності, самобутності, в гімназії провели тематичий захід.
 

  

 
 " Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього" - прописна істина сучасного українця. 
 Сьогодні 4-ри першокласника стали частиною козацької родини. Ці маленькі козачата вже сьогодні демонструють свою відданість нації і патріотичний дух.
Урочисто звучали слова клятви з уст учнів, які присягнулись на вірність Україні і своїй школі. Вступаючи до лав козацтва, перед обличчям своїх друзів, перед рідною землею та пам’яттю звитяг козаків, школярі урочисто поклялись, що вивчатимуть історію і традиції українського народу, готуватимуть себе, щоб чесно і віддано служити українському народу в ім’я становлення нашої незалежності та процвітання.
 Під час урочистої посвяти у козачата звучали пісні та вірші про Україну та козаків. Такі заходи, безсумнівно, виховують у молоді почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.          

 20.02.2024 | Aдмін

Вернутись назад