Новини
Тиждень фізичного виховання
В здоровому тілі – здоровий дух!
Відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а найкращим другом здоров’я в усі часи був спорт. Доброю традицією стало у Нараївській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту.
Цього року він пройшов з 6 по 13 вересня. Метою проведеного тижня було визначено активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя.
21 вересня Міжнародний День миру
У школі пройшла акція "Дай миру шанс". Учні старших класів популяризували тематичні листівки, розклеївши їх по школі. 6 та 7 класи взяли участь в арт-терапії "Ми самі створюємо свій мир". Їхні роботи можна буде побачити на виставці.
День грамотності
Міжнародний день грамотності – свято, що відзначається щорічно 8 вересня та символізує досягнення усього людства. Міжнародний день грамотності – один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй.
Перший дзвоник
Для школярів Нараївської ЗОШ І-ІІІ ст. пролунав Перший дзвоник.
Цього року першовересень покликав за парти 6 першокласників. Несміливі, тримаючись за руки батьків, першачки зробили крок у світ знань, який їм відкриє перша вчителька Гулько Лариса Петрівна. Святкова лінійка особливо хвилююча була для учнів 11 класу, адже для них 1 вересня останнє у стінах рідної школи. З вітальним словом до учнів, батьків та працівників школи звернулася директорка школи Мельник Галина Дмитрівна. Вона побажала усім здоров'я, сил, невичерпного оптимізму, натхнення, успіхів у всіх починаннях.
Рух - це здорово
Хай буде дитинство щасливе моє і усіх дітей світу
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулося свято "Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу"