Новини
Засідання педагогічної ради
3 січня відбулося засідання педагогічної ради у вигляді круглого столу за темою «Організація проблемного навчання на уроках», метою якого було поглибити знання вчителів про проблемно-пошукову діяльність учнів при вивченні предметів та розглянути переваги та недоліки проблемного навчання.
Свято Нового року
27 грудня до учнів 1-6 класів разом з Дідом Морозом та Снігуронькою завітали казкові герої: Баба Яга, Чорт, Сніжинки, Зірочки,Гномики
Вітаємо переможців
Вітаємо переможців турніра з баскетболу присвяченого пам’яті Петра Яковича Підлісняка, де наша команда здобула почесне ІІ місце
Свято Миколая
Незважаючи на хурделицю, мороз і вітер Святий Миколай завітав до учнів нашої школи, щоб привітати їх зі святом і вручити подарунки. діти для Миколая розказували вірші, співали пісні, розігрували сценки. Організували свято класні керівники 6 і 7 класів Ташлицька Г.В. і Колташ Н.Г.
Андріївські вечорниці
12 грудня, напередодні свята Андрія, у школі пройшли вечорниці. Учасники дійства учні 9-11 класів співали українських народних пісень, відгадували загадки, здійснювали різні ворожіння, провели обряд кусання Калити. Господинею свята була Вовкотруб Галина Іванівна
Тиждень права
08 грудня відбувся круглий стіл « Життя людини – найвища цінність» для учнів 9,11 класів. Метою проведення є формування здорових звичок школярів та правомірної поведінки.