Новини
"Дитинство без насилля"
«Дитинство без насилля». На таку тему пройшла година спілкування з учнями 8-9 класу. Вона стала продовженням Всеукраїнського тижня права. Під час заходу учні переглянули презентацію про нормативні документи, статистичні дані про насильство серед підлітків. Учні активно обговорювали реальні факти насильства та робили свої недитячі висновки
Акція " Подарунок солдату"
![](../../../../../../media/DSC07347(1).jpg)
Відкритий урок " Права дитини"
Тиждень права
В рамках Всеукраїнського тижня права в СЗШ І-ІІІ ст с. Нараївка кл керівник 11 класу Вовкотруб Г.І та вчитель історії Діденко О.М. провели виховну годину « Конвенція ООН про права дитини. Закон і реальність»
Супер татусь
![](../../../../../../media/DSC07299(2).jpg)
Флеш-моб до Дня Збройних Сил України
Наші учні підтримали ініціативу командира, підполковника Володимира Горбатюка, який звернувся до усіх із закликом сказати кожному військовослужбовцю «Дякую за службу!», взяли участь у флеш- мобі "#Дякую# українському солдату"
![](../../../../../../media/20171206_135935.jpg)