Новини
День вишиванки
Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Цього року День вишиванки відзначають 16 травня. Учні та вчителі нашої гімназії долучилися до акції «Вишиванка» Вишиванка єднає українців! Вишиванка – наш генетичний код!
День пам'яті та перемоги над нацизмом
8 травня, у День пам’яті та примирення, ми вшановуємо кожного, хто боровся з нацизмом та віддав життя за рідну землю в Другій світовій війні. Ми ніколи не забудемо про цю трагічну сторінку української історії і шануватимемо тих, кому завдячуємо своїм життям. Пам’ятаємо всіх, хто боровся за Україну у роки Другої світової війни! Шануємо всіх,хто захищає її сьогодні!
Чорнобиль- біль України
Чорнобиль… Нині це слово знає весь світ.
Місто, якого нема. Порожня зона… Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять… 26 квітня, в день національної скорботи і пам’яті за загиблими та постраждалими від Чорнобильської катастрофи, в нашому закладі освіти традиційно відбувся урок памʼяті , приурочений цій сумній даті: “Чорнобиль – біль України”.Під час проведення таких заходів здобувачі освіти мали можливість ще глибше дізнатися про аварію на ЧАЕС, її наслідки; задуматися над тим, наскільки страшною може бути екологічна катастрофа та поміркувати, що кожен із них може зробити, щоб у подальшому уникнути цього.
День креативних зачісок
23 квітня у гімназії відбувся День оригінальних та креативних зачісок. Усі бажаючі здобувачі освіти прийшли до школи з оригінальними, кольоровими, яскравими та креативними зачісками. Це стало чудовою нагодою виразити власну унікальність й проявити фантазію.
День довкілля
16 квітня в Україні відзначають День довкілля.В нашому навчальному закладі було організовано та проведено генеральне прибирання шкільної території.До прибирання долучилися як учнівські колективи 1-9 класів так і вчителі школи.Результат не забарився: на шкільному подвір'ї - чистота та порядок. Подібні заходи об'єднують всіх навколо однієї мети – піклування про довкілля та підтримання навколишнього середовища у належному стані.
Тиждень стилю
Вперше в нашій школі відбувся Тиждень стилю. Ну і тиждень! За цей час усі ходили зі щасливими обличчями,бо мало хто стояв осторонь.До Тижня стилю долучилися і діти, і вчителі. Нараївські модники створювали образи ділового, національного, стилю 90-х,джинсового, стилю в клітинку та горох.Таке дійство підняло настрій усім учасникам.